Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ΒΟΗΘΕΙΑ

ΒΟΗΘΕΙΑ 20 Νοε 2012 18:21 #180

  • Foteini
  • Foteini's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 8
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος σχετικά με τα μαθήματα αλλα και την εξεταστική έτσι ώστε να μπορέσω να έρθω να δώσω μαθήματα. Μένω στην Αθήνα μόνιμα αλλά ήταν δύσκολο να μετακομίσω στην Άρτα για να παρακολουθώ τα μαθήματα λόγω οικονομικού προβλήματος. Είμαι φοιτήτρια Α' εξαμήνου. Αν μπορεί κάποιος να με βοηθήσει θα το είμαι ευγνώμων. Ευχαριστώ πολύ!
The administrator has disabled public write access.

Απ:ΒΟΗΘΕΙΑ 22 Νοε 2012 13:01 #181

  • ΕΥΗ
  • ΕΥΗ's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 2
Γειά σου Φωτεινή,
με τα εργαστήρια τι θα κάνεις; Πώς θα τα παρακολουθείς; Πρέπει να είσαι εκεί για τις παρουσίες.
The administrator has disabled public write access.

Απ:ΒΟΗΘΕΙΑ 22 Νοε 2012 15:26 #182

  • Foteini
  • Foteini's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 8
Εύη αυτή τη στιγμή δυστυχώς δεν είμαι σε θέση να μείνω όπως είπα στην Άρτα για να παρακολουθήσω τα εργαστήρια....Πιστεύω ότι σύντομα θα καταφέρω να ερθω να τα παρακολουθήσω....τώρα θέλω να δώσω τα θεωρητικά μαθήματα και ας μου μείνουν τα υπόλοιπα....μπορείς εσύ να με βοηθήσεις με αυτά;
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 23 Νοε 2012 16:01 #183

Γεια!Και εγω ειμαι πρωτοετης και δεν μετακομισα στην Αρτα.Πηρες τα συγγραματα?Γιατι μιλησα με τη γραμματεια και δεν μπορουν να μου τα στειλουν.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 23 Νοε 2012 21:57 #184

  • Foteini
  • Foteini's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 8
Ιδέα δεν έχω για τα συγγράμματα και προσπαθώ να τα βρω κι εγώ.. :( ελπίζω ότι κάποιος θα βρεθεί να βοηθήσει.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 24 Νοε 2012 11:04 #185

  • itsirog
  • itsirog's Avatar
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Posts: 151
Σας ενημερώνω ότι υπάρχει σύμβουλος σπουδών στο τμήμα (ρωτήστε τη γραμματεία σχετικά) με τον οποίο είναι καλό να συζητήσετε κάθε γενικό θέμα που έχετε σχετικά με τις σπουδές στο τμ. ΑΑΤ. Θα σας ενημερώσει για τον τρόπο που είναι δομημένο το πρόγραμμα, τις απαιτήσεις σχετικά με την παρακολούθηση, το πως μπορείτε να βρείτε τις σημειώσεις που διανέμουν οι διδάσκοντες καθώς και τα βιβλία που προτείνουν και μπορείτε να πάρετε μέσω του συστήματος Εύδοξος.
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.593 seconds