Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: ΒΟΗΘΕΙΑ

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 26 Nov 2012 11:00 #186

Μιλησα με τη γραμματεια και που ειπαν πια συγγραματα διδασκονται αλλα ολα πρεπει να πας να τα παρεις απο την Αρτα,κανενα δεν μπορουν να μας στειλουν.:(
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 26 Nov 2012 14:42 #187

  • Foteini
  • Foteini's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 8
Εμείς δηλαδή που δεν μπορούμε να πάμε πως θα διαβάσουμε για να δώσουμε;;;; το έχουν σκεφτεί καθόλου;;;; μπορείς σε παρακαλώ να μου πεις και εμένα τα συγγράμματα;; Ευχαριστώ πολύ!
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 26 Nov 2012 22:24 #188

Μίλησα με τη γραμματεία και μου ειπαν ποια συγγράματα διδάσκονται αλλά κανένα δεν μπορούν να μας στείλουν με κούριερ. :( Αν σ ενδιαφέρει,απο το σάιτ που δηλώνουμε τα συγγράματα για το εξάμηνο μας ειναι το διδάσκεται το πρώτο σύγγραμα απο κάθε μάθημα.Αν και νομίζω πως δεν έχει νόημα να πάμε στην εξεταστική αφου έχουμε ήδη κάνει 2 απουσίες στα εργαστήρια αρα χάσαμε το εξαμηνο.
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 27 Nov 2012 15:32 #189

  • Foteini
  • Foteini's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 8
Δεν μπορούμε να δώσουμε τα θεωρητικά μαθήματα παρόλο που μείναμε απο απουσίες και χάσαμε την εξεταστική; Δεν μετράνε αυτά τα μαθήματα;
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 27 Nov 2012 21:42 #190

Αυτό δεν το ξέρω αλλά νομίζω όχι.Θα πάρω να ρωτήσω αύριο στην γραμματεία.Αλλά και να μπορούμε να δώσουμε τα μαθήματα στην εξεταστική,τα συγγράμματα πως θα τα παρεις?
The administrator has disabled public write access.

Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ 28 Nov 2012 21:25 #191

  • Foteini
  • Foteini's Avatar
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 8
Όντως έχεις δίκιο......μάλλον για τα άτομα που για διαφόρους λόγους δεν μπορούν να μετακομίσουν δεν μπορούν να τα βοηθήσουν με κάποιον τρόπο δυστυχώς........:/
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.063 seconds